پیام مشترک

پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

کد خبر : 4852113 خرداد 1402اخبار 0
پرویز شعبانی رئیس شورای اسلامی شهر و محمد حسین قبادی شهردار ساری در پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۵ خرداد ، فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی معمار بزرگ انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفتند .
پیام تسلیت رئیس شورای اسلامی شهر و شهردار ساری به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره)

"بسمه تعالی"

 

چهاردهم خرداد ماه یادآور واقعه غم انگیز ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می باشد و ۱۵ خرداد سالروز قیام خونین ملت ایران علیه رژیم ستمشاهی نیز به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت شریف ایران علیه ظلم و استبداد شناخته شده است.

 

قیام مردمی ۱۵ خرداد ماه سال ۴۲ در تاریخ مبارزات ملت شریف ایران علیه استبداد و استعمار بسیار حائز اهمیت است و این روز نیز با نام، اندیشه و مسلک امام خمینی (ره) پیوندی ناگسستنی دارد و یادآور رشادت ، ایثار و جانفشانی مردمی است که از قدرت های پوشالی نهراسیدند و پیروزی و طلوع خورشید انقلاب را در اندیشه های زلال خود به نظاره نشستند.

 

انقلاب اسلامی ایران بعنوان بزرگترین رویداد قرن، یک انقلاب واقعی و تمام عیار به شمار می رود و رهبری حضرت امام (ره) که با تدبر، شجاعت، تفکر و آگاهی به زمان و مسائل جهانی، بزرگ ترین انقلاب معاصر را هدایت کرد عاملی تعیین کننده در پیروزی این نهضت عظیم بود.

 

همه ساله نیمه خرداد ماه، برای ملت بزرگ ایران اسلامی، سالروز بزرگداشت یاد و نام این متفکر بزرگ عصر حاضر و احیاگر اسلام ناب محمدی(ص) است. بزرگمردی که کشورمان را با اندیشه متعالی خود از بند استبداد و استعمار نجات داد و مستضعفین جهان را برای مبارزه، مقاومت و پیروزی در برابر مستکبران امیدوار ساخت چنانکه همچنان انقلاب اسلامی با اتکا و پیروی از این اندیشه های ناب به رهبری خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری(مدّظله‌العالی) در حال حرکت می باشد.

 

اینجانبان، ضمن پاسداشت خون شهیدان واقعه ۱۵ خرداد و ادای احترام به روح بلند و ملکوتی بنیانگذار کبیر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، ۱۴ خرداد، سالروز رحلت این بزرگ مرد تاریخ را به رهبر فرزانه انقلاب که خود درس آموخته مکتب امام خمینی(ره) می باشند و ملت شریف ایران بخصوص همشهریان عزیز و ولایی ساروی تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت، موفقیت در پیشبرد اهداف عالیه انقلاب اسلامی و مجموعه مدیریت شهری را مسئلت داریم.

 

پرویز شعبانی رییس شورای اسلامی شهر 

محمدحسین قبادی شهردار ساری 

 

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید