مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری:

پیامبر اسلام (ص) بنیانگذار تکریم دختران و زنان است

کد خبر : 484281 خرداد 1402اخبار 0
مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری گفت: می‌توان پیامبر اسلام (ص) را بنیانگذار تکریم دختران و زنان دانست.
 پیامبر اسلام (ص) بنیانگذار تکریم دختران و زنان است

 

به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری ساری، راحله حاجیان در مراسم گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت معصومه (س), که به روز دختر نامگذاری شده است ،افزود: عالمه ی عارفه و کریمه اهل بیت (ع) حضرت معصومه (س) آینه ی تمام نمای ولایتمداری،آزادگی ،عصمت و طهارت بود.

وی افزود:دختر کوثر زلال بشریت است و به حق می توان پیامبر اسلام (ص) را بنیانگذار تکریم دختران و زنان دانست.

 مسئول امور بانوان و خانواده شهرداری ساری با تاکید بر الگو برداری عملی دختران جامعه اسلامی از حضرت معصومه (س) در عرصه های گوناگون ،خاطر نشان ساخت: دختران باید با بهره گیری از ارزش های اصیل اسلامی ایرانی ،در مسیر ترقی معنوی خود گام های تاثیر گذاری بردارند.

وی از  دختران شاغل در شهرداری و سازمانهای تابعه به عنوان دخترانی امین، کوشا و عفیف یاد کرد و گفت: حرکت در مسیر تعالی و رشد معنوی و مادی در عرصه های اجتماعی به ویژه حیطه اداری، بهره گیری از آموزه های دینی و عمل به فرائض و تکالیف اداریست.

ابعاد شخصیتی حضرت معصومه بسیار گسترده است 

 در ادامه مراسم مدیرسرمایه  انسانی شهرداری ساری طی سخنانی با تبریک میلاد با سعادت حضرت معصومه ودهه کرامت گفت:  ابعاد شخصیتی حضرت معصومه بسیار گسترده است این بانوی توانمند نشان داد برای دفاع ازحریم  ولایت  و امامت با حفظ کرامت اخلاقی می توان در صحنه های اجتماعی ،سیاسی وفرهنگی حضوری مقتدرانه وعفیفانه .

محبوبه آشکار ی خطاب به دختران شاغل در شهرداری و سازمانهای تابعه خاطرنشان ساخت: با تاسی از الگوی تمام عیار ی چون حضرت معصومه (س)آموزه های دینی و ارزشی آن بانوی عفیف را سرلوحه کار اداری و شخصی خود قرار دهند.

لازم به یاد آوریست در این جشن باشکوه گروه هنری بانوان به اجرای برنامه های هنری همراه با دف زنی پرداختند.

همچنین از سوی شهردار ساری از کلیه دختران شاغل در شهرداری به نحوی شایسته تجلیل شد.  واز خانم معصومه قاسمی سوچلمایی به عنوان مسئول روابط عمومی فرهنگ سرای عفاف و حجاب به مناسبت 27 اردیبهشت روز ارتباطات  با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

به همت مرکز امور بانوان و خانواده شهرداری ساری طی یکسال گذشته بالغ بر 30 عنوان برنامه فرهنگی،معنوی ، در فرهنگ سرای عفاف حجاب شهرداری مرکز استان مازندران اجرا شده است.

 

برگزاری جشن رافت کریمانه در بوستان خانواده

همچنین  به مناسبت دهه کرامت از سوی مرکز امور بانوان و فرهنگ سرای عفاف و حجاب شهرداری سار ی با مشارکت مرکز فرهنگی افق وگروه فرهنگی امامزاده عباس سار ی جشن با شکوهی در بوستان خانواده با حضور شهروندان برگزار شد.

این مراسم با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی هنری و اجرای مسابقات همراه با شهر خوانی و نقاشی کودکان همراه بود.

در این جشن با ایجاد غرفه های مشاوره مذهبی، فرهنگی، غربالگری، صدور برگه ثنا به صورت آنی جهت سهول در خدمت رسانی به شهروندان و توزیع شیرینی و شربت و... لحظات شادی برای شهروندان رقم خورد.

افزودن دیدگاه
متن بالا را در زیر وارد کنید

رادیو شهروند
نقشه جامع شهر ساری
مجله شهروندی
چندرسانه ای
تجارب شهرهای موفق دنیا
ارسال تصویر
تصاویر شهر را برای ما ارسال کنید